webpaz logo
جستجو

اسنک مرغ

مواد لازم :
سینه مرغ : یک عدد سس خردل : یک سوم پیمانه شیره افرا : یک سوم پیمانه عسل : یک سوم پیمانه نمک و فلفل : به مقدار لازم تخم مرغ : یک عدد فلفل قرمز : یک ق چ شیر کم چرب : سه چهارم پیمانه وانیل : یک ق چ روغن : 2 و نیم ق غ آرد : یک پیمانه بکینگ پودر : نصف ق مرباخوری شکر : یک ق غ

روز بخیر دوستان.نظرتون درباره یک ترکیب شیرین همراه با مرغ چیه؟یک اسنک شیرین با مرغ!حتما امتحانش کنید چون مزه ش غافلگیرتون میکنه.


سس خردل رو با شیره افرا و عسل ترکیب کنید و در ظرف سرو بریزید.این سس رو در کنار اسنک سرو خواهید کرد.مزه شیرین و کمی تند داره.شیره افرا رو از فروشگاه های بزرگ تهیه کنید.

 

مرحله دوم تهیه اسنک مرغ:

سینه مرغ رو مکعبی خرد کنید.نه خیلی درشت نه ریز.بهش نمک و فلفل بزنید.فلفل قرمز رو هم اضافه کنید و با دست مخلوطش کنید.

اسنک مرغ


تخم مرغ رو در ظرفی بشکنید.بهش وانیل و روغن اضافه کنید.شیر رو هم بریزید و هم بزنید.

در ظرفی دیگر آرد , بکینگ پودر و نمک و شکر رو مخلوط کرده و الک کنید.

مرحله چهارم تهیه اسنک مرغ:

مایع تخم مرغی رو به این ترکیب خشک اضافه کنید و تا وقتی یکدست بشه هم بزنید.آرد نباید گلوله بشه.تکه های مرغ رو در این ظرف بریزید و با مایع ترکیبش کنید.

 اسنک مرغ

مرحله پنجم تهیه اسنک مرغ:

داخل اسنک ساز رو با روغن چرب کنید.یک قاشق از مرغ ها رو به همراه مایع اطرافش بردارید و در هر قسمت یک قاشق بریزید.8 تا 10 دقیقه اجازه پخت بدید.اگه اسنک سازتون دمای قابل تنظیم داره حتما روی کمترین دما بذاریدش تا گوشت بپزه.

خب اسنک خوشگل و خوشمزه مون رو در کنار سسی که تهیه کردید میل کنید.میتونید مهموناتون رو با این ترکیب بیسکوییتی که داخلش مرغ داره حسابی غافلگیر کنید.از خوردن این اسنک زیبا و دلچسب لذت ببرید دوستان.

 

آخرین آموزش ها
برترین ها
عسل ریز هانی پات ۹۹/۰۰۰