webpaz logo
جستجو

کرم کیک

مواد لازم :
آناناس : 1عدد کره : 3عدد شکر : 1فنجان خامه : 1پاکت

سلام دوستان هاراجی عزیزم حالتون خوبه؟

برای شما طرز تهیه کرم کیک را آوردم تا راحت بتونید کیک را تهیه کنید و نوش جان کنید. دوستان عزیزم کرم کیک را تهیه کردن کاری بسیار آسان است پس دقت کنید که باید تمام سعی خود را بکنید که بتوانید که این کرم کیک را به درستی تهیه کنید. کرم کیک وقت زیادی نمی خواهد پس در همان مدت کم تمام تلاش خود را به کار ببرید. دوستان عزیز شما میتوانید طعم کرم کیک را خودتان انتخاب کنید من الان برای شما با طعم آناناس را آوردم. اگر شما بر اساس سلیقه و ذائقه خودتان دوست داشتین میتوانید یک طعم دیگر را در تهیه کرم کیک خود استفاده کنید. هاراجی های عزیز وقتی این کرم کیک را تهیه کردین پس از پخت کیک روی آن بریزید و کیکی خوشمزه را نوش جان کنید. هاراجی های محترم پس دقت خود را بیشتر کنید و کرم کیکی بهتر و خوش طعم تر را تهیه کنید.


ابتدا ظرفی را روی حرارت قرار دهید سپس کره را در ظرف قرار بدهید تا کره کم کم ذوب شود. حرارت را هم ملایم کنید.

کرم کیک


وقتی که کره ذوب شد سپس بگذارید سرد شود. سپس خامه را در ظرفی بریزید. کره سرد شده را هم اضافه کنید. آب آناناس هم گرفته و اضافه کنید. شکر را هم اضافه کنید.این مواد را به خوبی هم بزنید.

 کرم کیک


حالا این موادی که مخلوط کردین را روی حرارت قرار بدهید.حرارت را ملایم کنید. سپس تند تند هم بزنید تا کرمی خوشمزه تهیه شود. مراقب باشید که نسوزد و تا زمانی که دیدین سفت شد از روی حرارت برداریدسپس برای تزیین کیک آماده است.

آخرین آموزش ها
برترین ها
دستگاه پلمپ حرارتی کیسه ۶۹/۰۰۰