webpaz logo
جستجو

دسرتوت فرنگی

مواد لازم :
پودر ژله : به مقدارلازم خامه : به مقدار لازم آب : به مقدارلازم

خانم های سرآشپز حالتون چطوره ؟ امیدوارم روز های باقی مونده از تابستان را به خوبی پشت سر گذاشته باشید. در این تابستان گرم نیاز داریم که بعضی وقت ها یه نوشیدنی خنک و خوشمزه بخوریم .چه بهتر که این دسر یا نوشیدنی را هم خودمون تهیه کنیم. پس لذت خوردنش دو چندان میشه . دوستای عزیزم من براتون طرز تهیه دسر توت فرنگی را آوردم. یه دسری که خوشمزه است و طعم شیرینی کمتری را احساس میکنید. بستگی به ذائقه خودتون داره که چه طعمی را انتخاب میکنید ولی از نظر من توت فرنگی عالیه. توت فرنگی خواص بسیار زیادی داره که اگر میل کنید عاشقش میشید . ویتامین ث موجود در توت فرنگی برای بدن ارزش زیادی داره.


ابتدا پودر ژله را در مقداری آب جوش حل کنید. دقت کنید که کاملا حل بشه. سپس به همون مقدار آب جوش. آب سرد هم اضافه کنید و کمی هم بزنید.


حالا وقتی که مواد را ترکیب کردید. مقداری خامه اضافه کنید . سپس هم بزنید. 

 دسرتوت فرنگی


حالا مواد را کاملا با یک دیگر قاطی کنید . سپس در قالب مورد نظر ریخته و بگذارید تا سرد شود. به سلیقه خودتان میتوانید تزیین کنید. موادی که برای تزیین به کار میبرید سلیقه خودتان را می طلبد . هر طعم و مزه خاصی که دوست دارید انتخاب کنید. دوستای عزیز دسرها انواع مختلفی دارند و هرکسی یک مزه خاصی را بیشتر دوست داره. شما میتونید برای مهمانی هایتان هم از دسر استفاده کنید.

دسرتوت فرنگی

آخرین آموزش ها
برترین ها
همزن و کف ساز مدل HONGXIN ۶۹/۰۰۰