webpaz logo
جستجو

ساندویچ همبرگر با پنیر و قارچ در منزل

مواد لازم :
همبرگر : 4عدد نان ساندویچ : 4عدد گوجه فرنگی : 2عدد پیاز : 1عدد خیارشور : 3عدد کاهو : 5برگ پنیر پیتزا : به میزان لازم قارچ : 40گرم نمک و فلفل : به میزان لازم روغن : به میزان لازم چیپس : یک بسته

به نام و یاد خدایی که افریننده تمام هستی می باشد

سلام به همه همراهان دوست داشتنی هاراج و کدبانو های نمونه

خوبید؟ خوشید؟ امیدوارم روز های خوبی پیش رویتان باشد...

قراره با هم یه ساندویچ بسیاااررر خوشمزه و لذیذ و چرب و چیلی رو امتحان کنیم و حسابی لذت ببریم. من از ان دسته افرادی ام که علاقه زیادی به غذا های فست فودی مثل ساندویچ و پیتزا دارم. حالا هر نوع پیتزا و ساندویچی باشه... بخاطر همین الان می خوام یک نوع ساندویچ همبرگر مخصوووص بهتون یاد بدم که با نوش جان کردنش حسابی لذت ببرید و بهتون بچسبه... شما عزیزان می تونید خودتون در خونه هاتون همبرگر خانگی درست کنید اما من از نوع بازاری ان استفاده کرده ام و همین طور می تونیداز نان های مخصوص همبرگر که شکلی گرد دارند استفاده کنید که من باز هم به جای ان از نان های ساندویچی معمولی استفاده می کنم. با توجه به تجربه من اگر بچه کوچک در منزل دارید بهتر است که از نان های گرد استفاده نکنید زیرا بچه ها نمی توانند به درستی این ساندویچ را نوش جان کنند و کلی اذیت می شوند و مخلفات داخل ساندویچ بیرون می ریزد...

بیاین با هم این ساندویچو درست کنیم و ببینیم که چی پیش میاد؟


در اولین مرحله تمام وسایلی که نیاز دارید را کنار خود بگذارید تا اواسط کار چیزی و یا مرحله ای فراموشتان نشود. خیارشور ها را زیر اب بگیرید تا نمک روی ان گرفته شود. خیارشور ها را به صورت شیاری خورد کنید و اگر خیارشورتان اب داشت حتماااا اب ان را خالی کنید. اگر خیار شور شما اب داشته باشد وقتی درون ساندویچ می گذارید اب خیار شور بافت نان را خیس می کند و باعث خمیری شدن نان ساندویچی شما می شود.

 ساندویچ همبرگر با پنیر پیتزا و قارچ


پیازی را پوست بگیرید و به صورت حلقه ای نازک برش بزنید. سعی کنید برای ساندویچ هایتان و یا غذا هایی که در ان از پیاز خام استفاده می شود از پیاز های سفید استفاده کنید زیرا هم اب دار تر و هم شیرین تر است و غذایتان را خوشمزه تر خواهد کرد. گوجه فرنگی ها را با اب تمیز بشویید و خشک کنید و ان ها را خلالی نازک خورد کنید. بهتر است برای ساندویچ ها گوجه فرنگی هایی را انتخاب کنید که کمی سفت باشند و نرم نباشند زیرا اب ان ها نان ساندویچ را خمیر می کند.


پنج برگ از کاهو را جدا کنید و زیر اب تمیز بشویید تا اگر شن و یا شته ای در ان هست از بین برود. کاهو ها را روی دستمالی بگذارید تا اب اضافه اش گرفتاه شود. کاهو ها را نیز خورد کنید و کنار بقیه وسایل ساندویچ قرار دهید.

درون تابه ای روغن بریزید و وقتی که داغ شد همبرگر ها را دانه دانه داخل روغن گذاشته و سرخ کنید. وقتی یک طرف ان سرخ شد همبرگر را برگردانید و ان طرفش را نیز سرخ کنید.  

 ساندویچ همبرگر با پنیر پیتزا و قارچ


نان های ساندویچی خود را به اندازه های دل خواهتان برش بزنید. با چاقویی تیز نان ها را از بغل ببرید و نان را باز کنید ولی مراقب باشید که از طرف دیگر نانتان پاره نشود. وقتی نان را باز کردید خمیر ها اضافه داخل ان را جدا کنید. یک عدد همبرگر داخل نان بگذارید و بعد هم کاهو ها را از بالا تا پایین ساندویچ بچینید. به همین ترتیب خیار شور ها و گوجه فرنگی ها را نیز داخل ساندویچ بچینید و پیاز ها را رویش بپاشید.

حالا چیپس ها را به صورت ورقه ای داخل تمام مواد بگذارید.


درون تابه ای کمی روغن ریخته و بگذارید داغ شود و بعد قارچ ها را به ان اضافه کنید و خوب سرخ کنید و بعد هم به ان نمک و فلفل سیاه اضافه کنید و وقتی که قارچ ها کاملا پخته شدند همه را روی هم و در وسط تابه جمع کرده و رویش پنیر پیتزا بریزید و در تابه را ببندید تا پنیر اب شود و با قارچ ها مخلوط شود.

از این سس روی مواد ساندویچ بریزید و ساندویچ را ببندید.

 

آخرین آموزش ها
برترین ها
لیف سیلیکونی مخزن دار ۸۹/۰۰۰