webpaz logo
جستجو

سالاد الویه

مواد لازم :
سیب زمینی : 3عدد متوسط سینه مرغ : 1عدد سس مایونز : 5قاشق تخم مرغ : 2عدد خیار شور : 300گرم نمک : به مقدار لازم فلفل سیاه : به مقدار لازم شمبلیله : به مقدار لازم زرد چوبه : به مقدار لازم

با سلام و احترام خدمت شما مام فودی های عزیز


سینه مرغ را با مقداری زرد چوبه و نمک و فلفل و شمبلیله بگذارید تا اب پز شود .سیب زمینی ها را خوب شسته و در ظرف مرغ قرار دهید تا به همراه مرغ اب پز شود. تخم مرغ ها را جدا گذاشته تا ابپز شود.

سالاد الویه


بعد از اب پز شدن مواد سیب زمینی ها را پوست کنده و ریز رنده کنید. تخم مرغ ابپز را نیز در ظرف سیب زمینی رنده کنید. مرغ ابپز شده را ریش ریش کنید و به سیب زمینی و تخم مرغ رنده شده اضافه کنید. خیار شورها را نگینی ریز خورد کرده و به مواد بیفزایید.

سالاد الویه


 نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم به مواد اضافه کنید. و سس مایونز را کم کم به مواد اضافه کنید و مواد را مخلوط کنید. از مواد مقداری را تست کنید. اگر از مقدار مواد و ترکیب ان رضایت دارید سالاد الویه را در ظرف تزئین کنید و نوش جان کنید.


میتونید از هویج ، ذرت ، نخود فرنگی در ترکیب سالاد الویه استفاده کنید . استفاده از هر کدوم از این مواد بستگی به سلیقه شما دارد .


میتونید مقدار سس مایونز رو نصف کنید و 2 قاشق ماست با سس مخلوط کرده و با مواد ترکیب کنید . طعم دلچسپی دارد .


به عنوان چاشنی میتونید یک قاشق ابلیمو هم به مواد اضافه کنید . که این نیز بستگی به سلیقه شما دارد . البته اگر از لیموی تازه در کنار غذا استفاده کنید بینظیره .


بجای مرغ میتونید از کالباس(حدودا 200تا 300 گرم ) استفاده کنید . کالباس رو میتونید رنده کنید یا اینکه نگینی خورد کنید .

ممنون از اینکه همراه ما بودید .

آخرین آموزش ها
برترین ها
ظرف تخمه خوری فانتزی ۴۹/۰۰۰