webpaz logo
جستجو

آب پرتقال و هندوانه

مواد لازم :
آب پرتقال : 1/2 لیوان آب هندوانه : 1/2 لیوان

آب هندوانه سرشار از کلسیم و پتاسیم و فسفر است و با ویتامین C که دارد برای همه ی افراد مفید است. این آبمیوه خوشمزه نشاط آور است و خاصیت ضد سرطانی نیز دارد. البته بهترین نوشیدنی برای خلاص شدن از گرمای طاقت فرسای فصل گرم و تابستان هم میباشد.

از خواص آب پرتغال هرچه گفته شود باز هم حق مطلب ادا نشده است. اما برخی از مزایای این نعمت الهی  عبارتند از: تنظیم کننده ی فشار خون، محافظ واقعی بدن در برابر میکروب ها و انواع بیماری، دارای خاصیت ضد درد و التهاب که در کاهش دردهای آرتروز بسیار موثر است. آب پرتقال در کاهش وزن، دفع سنگ کلیه و جلوگیری از زخم معده مفید است.

با اشاره به خواص این دو آب میوه، حتما به خوبی میدانید با ترکیب این دو میوه با هم چه بمب انرژی میتوانید ایجاد کنید. پس برای حفظ سلامت خود زود دست به کار شوید و شروع به آماده کردن این معجون فوق العاده کنید.

برای تهیه این نوشیدنی خنک و خوشمزه، باید حدود 300 گرم هندوانه بدون پوست، تقریبا یک چهارم یک هندوانه ی متوسط، همراه با دو عدد پرتقال آماده کنید. ابتدا باید آب میوه ها را جداگانه بگیرید و بعد آن ها را داخل لیوان مورد نظرتان بریزید. در صورت تمایل با چند برش پرتقال تزئین نمایید. اکنون نوشیدنی شما حاضر است. نوش جان کنید.
(حجم نهایی این نوشیدنی، 300 سی سی است).

آب پرتقال و هندوانه

آخرین آموزش ها
برترین ها
دستگاه پلمپ حرارتی کیسه ۶۹/۰۰۰