webpaz logo
جستجو

پاستا با قارچ و کلم بروکلی غذا با قارچ

 

مواد لازم :
قارچ ورقه شده 250 گرم سوسیس دودی کوکتل خرد شده 50 گرم  رب گوجه فرنگی 1 قاشق پیاز متوسط 1 عدد خامه 250 گرم فلفل سبز ریز شده 1/2 لیوان ماکارونی فرمی 500 گرم سیر 1 حبه  آرد 2 قاشق  کلم بروکلی  100 گرم روغن سرخ کردنی 3 قاشق   نمک و فلفل به میزان دلخواه

مدت زمان پخت : ۲۵ دقیقه

زمان کل : ۲۵ دقیقه

برای : ۴ نفر

عکس

 

 

پاستا قارچ و بروکلی

   

طرز تهیه: یک تابه معمولی انتخاب کنید. پیاز را بسیار ریز خرد و با 3 قاشق روغن آن را درون تابه سرخ کنید. سیر را له یا رنده کنید و به آن اضافه کنید. فلفل سبز را درون تابه بریزید و پس از 2 دقیقه تفت دادن قارچ را اضافه کنید. پس از مدتی تفت دادن آرد را اضافه کنید و خوب هم بزنید.

 

2/3 لیوان آبجوش حاضر کنید و رب گوجه فرنگی را درون آن حل کنید. مایه را به همراه خامه به محتویات تابه اضافه کنید و اجازه دهید تا خوب بجوشد و غلیظ شود.

 

کلم بروکلی را خرد کنید. ابتدا سوسیس ها ، کوکتل و سپس بروکلی ها را به فاصله 3 دقیقه به مایه اضافه کنید. نمک و فلفل را به میزان دلخواه اضافه کنید و در تابه را بگذارید و اجازه دهید تا مواد 15 دقیقه روی حرارت ملایم بجوشند.

 

در این هنگام ماکارونی را طبق دستور بجوشانید و آبکش کنید. سپس ظرف مورد نظرتان را حاضر کنید و پاستا را درون آن ریخته و از مایه روی آن بریزید و نوش جان کنید!

 

 

 

آخرین آموزش ها
برترین ها
آب انار گیری دستی چدنی ۱۲۹/۰۰۰