webpaz logo
جستجو

سوسیس بندری

مواد لازم :
سوسیس : 6عدد پیاز : 2عدد پیاز : 2عدد سیب زمینی : 2عدد فلفل دلمه ای : 1عدد رب : 3قاشق غذاخوری زردچوبه : به مقدارلازم فلفل قرمز : به مقدارلازم نمک : به مقدارلازم ادویه کاری : به مقدارلازم


فلفل دلمه ای را ریز خرد کرده سپس همراه با پیاز که نگینی خرد کرده تفت دهید .تا رنگ پیاز طلایی رنگ شود و کمی هم فلفل دلمه در روغن سرخ شود . کمی زردچوبه هم اضافه کنید . فلفل دلمه عطر خاصی به سوسیس بندری شما می بخشه و بو و عطرش افراد را جذب میکنه . مقداری نمک و فلفل قرمز و ادویه کاری را اضافه کنید . خب در اینجا رب را در روغن کمی تفت بدین . سپس سوسیس را نگینی یا حلقه ی خرد کرده و تفت بدین .

سوسیس بندری

 

سوسیس بندری


سیب زمینی را نگینی خرد کرده و همراه با کمی نمک تفت بدین تا سرخ بشه . مواد را باهم قاطی کنید. اجازه بدین تا مدتی در قابلمه یا ماهیتابه بپزند و همراه با سرخ شدن کمی هم بخار پز شوند و نرم تر بشن . خب دوستای گل پس از آماده شدن سوسیس بندری شما میتونید همراه با نان ساندویجی یا نان معمولی میل کنید . در پختن این سوسیس بندری مقدار فلفل به کار برده شده بستگی به علاقه خودتون داره . برخی زیاد از فلفل استفاده نمیکنن و خوششون نمیاد . و میگن تنده و دوست نداریم .چون این سوسیس بندری اصالتا غذای جنوبی های عزیز کشورمونه و در جنوب به عنوان غذای محلی ازش یاد میشه .در صورتی که به عنوان فست فود ازش استفاده میکنیم . و اما شما میتونید این سوسیس بندری را هم با ترشیجات یا سبزیجات خاص مورد علاقه تون هم میل کنید . در غذا سلیقه هرفرد متفاوت با یکی دیگه اس .. امیدوارم لذت برده باشین . نوش جان!

سوسیس بندری

آخرین آموزش ها
برترین ها
همزن و کف ساز مدل HONGXIN ۶۹/۰۰۰