webpaz logo
جستجو

سالاد تند و پاستای پنیر

مواد لازم :
فلفل دلمه ای : 2 عدد پاستا : 150 گرم پنیر بز : 250 گرم مغز بادام : 1/4 پیمانه اورگانو : 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون : 1/4پیمانه فلفل سیاه : 1/4 قاشق چایخوری

ابتدا پاستا را  آماده کنید و در آب جوش به مدت 5 دقیقه آن را نرم کنید و سپس آبکشی نمایید. دو عدد فلفل دلمه ­ای متوسط و قرمز را به چهار قسمت تقسیم کرده و داخل آن را خارج نمائید  سپس در فر بسیار داغ سرخ کنید.. فلفل ­های قطعه شده را به مدت 5 دقیقه در پلاستیک یا کاغذ بپیچید. سپس پوست آن را جدا کنید. قطعات فلفل را به صورت نوارهای باریکی برش دهید.

 پنیری که از شیر بز تهیه کردید را خرد کنید و با فلفل دلمه ای و برگ های کوچک و تازه ی اورگانو و مغز بادام بوداده (یا حتی اگر دوست داشتید میتوانید از دانه ی کاج هم استفاده کنید) در ظرفی با یکدیگر مخلوط نمائید. و پاستا را هم به این ظرف بیفزایید اما زیاد هم نزنید که شکل صدفی آن از بین نرود .حالا باید سس مخصوص سالاد را تهیه نمایید برای این کار روغن زیتون و فلفل سیاه را درون ظرف شیشه ­ای درب داری بریزید و خوب تکان دهید تا کاملاً با یکدیگر مخلوط شوند. سس را روی مواد بریزد. سالاد را به صورت گرم یا سرد مصرف نمائید.

این سالاد را می­توانید یک روز جلوتر هم تهیه کنید. روی آن را بپوشانید و در یخچال نگهداری کنید. برای این سالاد فریز کردن مناسب نیست.

سالاد تند و پاستای پنیر

آخرین آموزش ها
برترین ها
آبمیوه گیر دستی طرح آبپاش ۴۹/۰۰۰