webpaz logo
جستجو

کیک ساندویچ تن ماهی ساندویچ تن ماهی کیک تن ماهی کیک ماهی لایه ای

کیک ساندویچ تن ماهی که در کشورهایی از قبیل سوئد، فنلاند و استونی رواج دارد، با استفاده از لایه های نان تست و مواد دیگر تهیه میشود که روی هم چیده شده و شکل کیک مانندی پیدا میکنند.  لایه های کیک ساندویچ از مواد متنوعی تشکیل میشوند اما مواد اصلی تن ماهی، تخم مرغ و سس مایونز هستند. اگر دوست دارید غذای جدیدی را امتحان کنید یا دنبال غذایی هستید که برای مهمانی شام یا عصرانه دوستانه آن را سرو کنید کیک ساندویچ تن ماهی دقیقاً همان چیزی است که دنبالش هستید.

مواد لازم :
تن ماهی 2 و 1/2 پیمانه (350 گرم)سس مایونز 2/3 پیمانهماست 1/2 پیمانهذرت شیرین 1/2 پیمانهتخم مرغ آب پز 2 عددنمک و فلفل به مقدار کافیجعفری تازه نان تست 16 عددبرای تزیین:پنیر رنده شده 1پیازچهگوجه، خیار، شوید و لیمو ترش

مدت زمان آماده سازی : ۴۰ دقیقه

مدت زمان پخت : ۵ دقیقه

زمان کل : ۴۵ دقیقه

ارزش غذایی: 259 Calories

تصویر

 

عکس

 

میتوانید با مواد و ادویه های غذا بازی کنید تا به طعم دلخواه خودتان برسید. در ضمن کیک ساندویچ تن ماهی را میتوانید به شکل های مختلفی تزیین کنید و هنر و سلیقه خودتان را به نمایش بگذارید. چیزی که مهم است ظاهر کیک مانند و زیبای این غذاست. شما به راحتی میتوانید مواد دلخواه خودتان را لا به لای نان های تست جایگزین کنید و کیک ساندویچ را به هر شکل و طعمی که دوست دارید در بیاورید.

 

تصویر

 

طرز تهیه کیک ساندویچ تن ماهی:

 

آب کنسرو ذرت را بگیرید. ذرت را همراه با تن ماهی، سس مایونز، ماست، تخم مرغ آب پز کاملاً سفت، نمک و فلفل داخل غذا ساز بریزید و پروسس کنید تا خمیر نسبتاً یکدستی از مواد حاصل شود (برای آشنایی با نکات و ترفندهای آب پز کردن تخم مرغ اینجا را ببینید).

 

جعفری تازه را بشویید و خرد کنید تا کاملاً ریز شود. حال سینی یا تخته ای که میخواهید کیک ساندویچ تن ماهی را روی آن سرو کنید آماده نمایید.

کراکت مرغ

 

برای آماده کردن نان های تست، کناره های قهوه ای رنگ آنها را با دقت با چاقوی تیزی جدا کنید. چهار عدد از نان ها را روی سینی کنار هم بچینید تا یک مربع بزرگ از نان ایجاد شود.

 

3-4 قاشق پر از مخلوط تن ماهی را روی آن بریزید و با قاشق به طور یکنواخت روی نان پهن کنید. کمی از جعفری خرد شده را نیز روی مواد بپاشید سپس دوباره یک لایه نان قرار دهید. این کار را تکرار کنید تا همه مواد استفاده شوند.

 

حالا باید کیک ساندویچ تن ماهی را حداقل دو ساعت در یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد اما برای نتیجه بهتر آن را از شب تا صبح در یخچال قرار دهید.

 

روز بعد، مقداری ماست و سس مایونز را با هم مخلوط کنید و سطح کیک را با آن بپوشانید. روی آن هم کمی پنیر رنده شده و پیازچه خرد شده بپاشید.

 

تصویر

 

برای تزیین کیک ساندویچ تن ماهی میتوانید از شوید، ورقه های نازک لیمو ترش، حلقه های خیار و گوجه هایی استفاده کنید که به شکل گل تزیین شده اند. قبل از سرو دوباره مدتی کیک ساندویچ را در یخچال قرار دهید.

 

تصویر

 

آخرین آموزش ها
برترین ها
همبرگر زن دستی Progressive ۳۹/۰۰۰